stingatoare romanastingatoare engleza
spitalul sf sava iasi

Locuri de munca

Te vrem în echipa noastră!!

locuri de munca iasisting

Investim in resursele umane, cele mai valoroase pentru compania noastra, deoarece apreciem pregatirea profesionala si responsabilitatea. Pentru ca dorim sa acordam sanse egale tuturor, nu ii eliminam din procesul de recrutare pe cei cu un deficit de experienta, dar cu pregatirea necesara postului pentru care candideaza si care doresc să evolueze in cariera. Asadar, daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica si in continua dezvoltare, contacteaza-ne!

Posturile disponibile in echipa Iasisting sunt:

REFERENT ECONOMIST ÎN GESTIUNE ECONOMICĂ

referent economist
Ne dorim de la tine:
- tânăr/ă absolvent/ă de studii superioare în domeniul economic, dornic/ă de afirmare şi învăţare;
- cunoştinţe specifice de legislaţie financiar-contabilă, contabilitate financiară şi de gestiune;
- deţinător de permis conducere categoria B;
- capacitate de a comunica şi de a lucra în mod eficient în echipă;
- capacitate de analiză, sinteză şi prioritizare a sarcinilor de lucru;
- responsabilitate, meticulozitate, atenţie la detalii;
- rezistenţă la stres şi la perioade de efort prelungit;
- capacitatea de concentrare şi de a gândi strategic, în vederea luării celor mai bune decizii, în funcţie de particularităţile fiecărei situaţii în parte.

Vei avea următoarele atribuții:
- înregistrarea operaţiunilor contabile: facturi emise/primite, acte de casă;
- înregistrarea extraselor bancare, instrumente de plată emise către clienţi/furnizori (BO, OP, CEC);
- înregistrarea BC-urilor aferente facturilor de achiziţie;
- înregistrarea şi ţinerea evidenţei pentru documentele cu regim special (facturi, chitanţe, avize);
- alte responsabilităţi date de conducerea companiei ce pot avea legătură cu activitatea postului.

Aşteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: economic@iasisting.ro sau fax 0332/411779.

INGINER CONSULTANT SSM/SU

inginer su ssm
- studii superioare tehnice finalizate;
- certificate de absolvire cu specializările SSM și/sau PSI;
- permis de conducere categoria B;
- cunoștințe aprofundate operare PC.

Îți oferim:
- un mediu de lucru proactiv, propice dezvoltării continue, format dintr-o echipă tânără și dinamică;
- telefon și mașină de serviciu;
- programe de training și team-building gratuite;
- șanse de promovare în cadrul echipei.

INGINER CU ATESTAT RSVTI

-studii superioare tehnice finalizate
- atestat RSTVI
- permis de conducere categoria B
- cunostinte aprofundate operare PC

Îți oferim:

INGINER ELECTROTEHNIST

-Seriozitate si perseverenta;
- Studii superioare de profil electroenergetic finalizate;
- Legitimatie electrician grad IIA + IIB in termen;
- Permis conducere categoria B.

Îți oferim:

Pentru mai multe detalii, ne găsești la telefon: 0788.258.827
Așteptăm CV-ul tău la adresele de e-mail: office@iasisting.ro
Persoană de contact: Irina Agachi